Kontakta oss

Kontaktuppgifter till Volati och våra anställda

Volati AB

Engelbrektsplan 1

114 34 Stockholm

E-post: info@volati.se

Växel: 08-21 68 40

Fax: 08-21 69 18

Karl Perlhagen

E-post: karl.perlhagen@volati.se

Mobil: 070-869 99 77

Patrik Wahlén

E-post: patrik.wahlen@volati.se

Mobil: 070-699 96 76

Mårten Andersson

E-post: marten.andersson@volati.se

Mobil: 072-735 42 84

Mattias Björk

E-post: mattias.bjork@volati.se

Mobil: 070-610 80 89

Pär Warnström

E-post: par.warnstrom@volati.se

Mobil: 070-211 23 77

Voria Fattahi

E-post: voria.fattahi@volati.se

Mobil: 072-220 55 06

Michael Lundin

E-post: michael.lundin@volati.se

Mobil: 070-272 23 51

Anna-Maria Nordgren

E-post: anna-maria.nordgren@volati.se

Mobil: 072-233 35 14

Fanny Bengtsson

E-post: assistent@volati.se

Telefon: 08-21 67 61

Mobil: 070-299 72 97

Ann Lindström

E-post: ann.lindstrom@volati.se

Telefon: 08-21 68 53

Mobil: 073-055 12 49

Karin Rosenthal

E-post: karin.rosenthal@volati.se

Mobil: 076-8346366

Ted Kennertsson

E-post: ted.kennertsson@volati.se

Mobil: 0703-638 134

Har du det vi söker?

Vi söker ständigt nya förvärv, dels tilläggsförvärv till befintliga affärsenheter och dels förvärv som kan utgöra nya affärsenheter i Volati.

Kontakta oss

Förvärv av Akademibokhandeln

VD Mårten Andersson ger sin syn på Volatis förvärv av Sveriges ledande bokhandelsaktör, Akademibokhandeln. Han avslöjar även sina favoritförfattare och varför han tror böcker har en ljus framtid.

Läs mer

Webbsändning av Q2

Se Volatis VD Mårten Andersson och CFO Mattias Björk presentera andra kvartalet 2017 i efterhand.

Se webbsändningen här

Pressmeddelanden.

Läs fler pressmeddelanden
Läs fler koncernnyheter
Lediga tjänster inom koncernen

Prenumerera på börsinfo